-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «О...×-
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій (Коригування)
- ID: UA-2025-06-02-002176-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25471488
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (бл...×-
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій (Коригування)
- ID: UA-2025-06-02-001065-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25470650
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «О...×-
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій
- ID: UA-2024-10-03-000437-a
- Дата створення : 03.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22773661
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (бл...×-
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій
- ID: UA-2024-10-01-001251-a
- Дата створення : 01.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22748137
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (бл...×-
Капітальний ремонт нежитлових будівель літ. «Б» (головний виробничий корпус), літ. «Ї» (блок допоміжних цехів) та літ. «Н» (адміністративно-побутовий корпус) корпусів електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Відновлення (заміна) огороджуючих віконних конструкцій
- ID: UA-2023-12-12-015667-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20022239
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «О...×-
Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. «Б» (головний виробничий корпус) електродепо «Оболонь» на вул. Озерна, 3 в Оболонському районі м. Києва. Заміна огороджуючих віконних конструкцій
- ID: UA-2023-12-12-003625-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20011052
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 45421000-4 Столярні роботиТорги відміненоТорги відмінено -