-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту частини каналізаційної мережі адміністративної будівлі (літ. А...×-
Послуги з поточного ремонту частини каналізаційної мережі адміністративної будівлі (літ. А) Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3-Б (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
- ID: UA-2026-09-01-009734-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256549
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного (аварійного) ремонту частини пожежного водопроводу в будівлі Офісу Ген...×-
Послуги з поточного (аварійного) ремонту частини пожежного водопроводу в будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська, 18 (ДК 021:2015-45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
- ID: UA-2026-08-31-010275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243551
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту частини мережі теплопостачання адміністративної будівлі Офісу...×-
Послуги з поточного ремонту частини мережі теплопостачання адміністративної будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15 (ДК 021:2015-45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
- ID: UA-2026-08-11-012416-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30056078
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту частини каналізаційної мережі адміністративної будівлі (літ. А...×-
Послуги з поточного ремонту частини каналізаційної мережі адміністративної будівлі (літ. А) Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3-Б (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
- ID: UA-2026-07-31-006263-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29964265
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного (аварійного) ремонту частини пожежного водопроводу в будівлі Офісу Ген...×-
Послуги з поточного (аварійного) ремонту частини пожежного водопроводу в будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська, 18 (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
- ID: UA-2026-07-30-010568-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29957336
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту частини трубопроводів в будівлі (літ. М) Офісу Генерального пр...×-
Послуги з поточного ремонту частини трубопроводів в будівлі (літ. М) Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8, корпус 24 (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
- ID: UA-2026-07-28-012104-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29934660
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту частини трубопроводів в будівлі (літ. М) Офісу Генерального пр...×-
Послуги з поточного ремонту частини трубопроводів в будівлі (літ. М) Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8, корпус 24 (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
- ID: UA-2026-06-24-013357-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29643282
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного (аварійного) ремонту частини пожежного водопроводу в будівлі Офісу Ген...×-
Послуги з поточного (аварійного) ремонту частини пожежного водопроводу в будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська, 18 (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
- ID: UA-2026-06-24-004536-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29634485
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту частини каналізаційної мережі адміністративної будівлі (літ. А...×-
Послуги з поточного ремонту частини каналізаційної мережі адміністративної будівлі (літ. А) Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3-Б (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
- ID: UA-2026-06-04-014113-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29444240
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного (аварійного) ремонту зовнішньої водопровідної системи з заміною ввідни...×-
Послуги з поточного (аварійного) ремонту зовнішньої водопровідної системи з заміною ввідних засувок до будівель Офісу Генерального прокурора розташованих у м. Києві по вул. Гусовського, 9, вул. Різницька, 13/15 (ДК 021:2015-45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
- ID: UA-2026-04-17-008480-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28951833
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу та демонтажу кондиціонерів (ДК 021:2015-45330000-9 «Водопровідні та сані...×-
Послуги з монтажу та демонтажу кондиціонерів (ДК 021:2015-45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
- ID: UA-2026-03-17-009562-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28631262
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу та демонтажу кондиціонерів (ДК 021:2015-45330000-9 «Водопровідні та сані...×-
Послуги з монтажу та демонтажу кондиціонерів (ДК 021:2015-45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
- ID: UA-2026-02-19-013672-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28367866
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного (аварійного) ремонту водопроводу холодного водопостачання в адміністра...×-
Послуги з поточного (аварійного) ремонту водопроводу холодного водопостачання в адміністративній будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська, 18 за кодом ДК 021:2015-45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»
- ID: UA-2025-12-16-024354-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27600906
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного (аварійного) ремонту водопроводу холодного водопостачання в адміністра...×-
Послуги з поточного (аварійного) ремонту водопроводу холодного водопостачання в адміністративній будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська,18 за кодом ДК 021:2015-45330000-9-«Водопровідні та санітарно-технічні роботи»
- ID: UA-2025-11-20-017202-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27208920
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту технічного приміщення адміністративної будівлі Офісу Генеральн...×-
Послуги з поточного ремонту технічного приміщення адміністративної будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Гусовського, 9
- ID: UA-2023-03-28-010963-a
- Дата створення : 28.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17359904
Офіс Генерального прокурора ЄДРПОУ: 00034051ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -