-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту частини каналізаційної мережі адміністративної будівлі (літ. А) Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3-Б (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009734-a
Завершена
310 527.46
UAH з ПДВ
Номер:
47f0ff5870174485a2408d0a9d682d12
Внутрішній номер закупівлі:
30256549
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009734-a
Замовник:
Офіс Генерального прокурора
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034051
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ РІЗНИЦЬКА, будинок 13/15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Христенко +380442007475 khrystenko.oh@gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
310 527.46 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту частини каналізаційної мережі адміністративної будівлі (літ. А) Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3-Б
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.10.2026
Місце постачання
01001, Україна, м. Київ, Київ, адміністративна будівля (літ. А) Офісу Генерального прокурора, вул. Грінченка, 3-Б
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУД-1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32485208
-
Контактна особа:
+380445947773
-
Адреса:
03134, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Родини Бунге,12
Ціна пропозиції
310 527.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a91c3488189c4e34b1b6d6fb6a475e3d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009734-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУД-1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32485208
-
Адреса:
03134, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Родини Бунге,12
Номер договору:
08/26-24
Сума договору:
310 527.46 UAH з ПДВ
Сума договору:
258 772.88 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:14
Статус:
Підписаний