• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту частини каналізаційної мережі адміністративної будівлі (літ. А) Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3-Б (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)

Торги не відбулися

258 772.88 UAH без ПДВ
Номер: 0840cc5fa2924305a86120848059503a
Внутрішній номер закупівлі: 29964265
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-006263-a   
Замовник: Офіс Генерального прокурора
Контактна особа: Ярослав Слюбик +380445967044 sliubyk.ym@gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 258 772.88 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 14:37 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 14:37 - 08.08.2026 09:00
Аукціон: з 10.08.2026 12:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴258 772.88 Послуги з поточного ремонту частини каналізаційної мережі адміністративної будівлі (літ. А) Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3-Б (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)