• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту частини каналізаційної мережі адміністративної будівлі (літ. А) Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3-Б (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)

Оголошено тендер

310 527.46 UAH
Номер: 7397fb639b6d4458b7580d505bf0709f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-006985-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Офіс Генерального прокурора
Замовник: Офіс Генерального прокурора
Очікувана вартість: 310 527.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту частини каналізаційної мережі адміністративної будівлі (літ. А) Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3-Б (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.07.2026 14:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0901010 - Здійснення прокурорської діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури
Сума310 527.46 UAH