-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту частини мережі теплопостачання адміністративної будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15 (ДК 021:2015-45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-012416-a
Торги не відбулися
249 274.00
UAH без ПДВ
Номер:
e2c8c73c2ea0439f809ee06e444dc583
Внутрішній номер закупівлі:
30056078
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-012416-a
Замовник:
Офіс Генерального прокурора
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034051
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ РІЗНИЦЬКА, будинок 13/15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Христенко +380442007475 khrystenko.oh@gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
249 274.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 17:43 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 17:43 - 19.08.2026 09:00
Аукціон:
з 20.08.2026 11:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 274.00 Послуги з поточного ремонту частини мережі теплопостачання адміністративної будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15