-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту частини мережі теплопостачання адміністративної будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15 (ДК 021:2015-45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
Оголошено тендер
299 128.80
UAH
Номер:
bf0cf91f456e45319dafb8fc82a2376c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-014732-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Офіс Генерального прокурора
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034051
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ РІЗНИЦЬКА, будинок 13/15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Офіс Генерального прокурора
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034051
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ РІЗНИЦЬКА, будинок 13/15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
299 128.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту частини мережі теплопостачання адміністративної будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15 (ДК 021:2015-45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.08.2026 17:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0901010 - Здійснення прокурорської діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури
Сума299 128.80 UAH