-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного (аварійного) ремонту частини пожежного водопроводу в будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська, 18 (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-004536-a
Торги не відбулися
47 520.00
UAH з ПДВ
Номер:
ea0091e11e6e43c3aa405c1bb4ffea82
Внутрішній номер закупівлі:
29634485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-004536-a
Замовник:
Офіс Генерального прокурора
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034051
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ РІЗНИЦЬКА, будинок 13/15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ярослав Слюбик +380445967044 sliubyk.ym@gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
47 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 11:42 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 11:42 - 02.07.2026 09:00
Аукціон:
з 03.07.2026 12:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴47 520.00 Послуги з поточного (аварійного) ремонту частини пожежного водопроводу в будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська, 18 (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)