-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного (аварійного) ремонту частини пожежного водопроводу в будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська, 18 (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
Оголошено тендер
47 520.00
UAH
Номер:
dddd88b19a0b41bb9b4a29cfc3c147ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-24-005030-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Офіс Генерального прокурора
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034051
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ РІЗНИЦЬКА, будинок 13/15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Офіс Генерального прокурора
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034051
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ РІЗНИЦЬКА, будинок 13/15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
47 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного (аварійного) ремонту частини пожежного водопроводу в будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська, 18 (ДК 021:2015- 45330000-9 «Водопровідні та санітарно-технічні роботи»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.06.2026 11:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0901010 - Здійснення прокурорської діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури
Сума47 520.00 UAH