-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: б...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: бул. Машинобудівників, 31, в м. Краматорськ, Донецької області», (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-08-31-011155-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244414
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: в...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: вул. Катеринича,18, в м. Краматорськ, Донецької області», (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-08-31-010614-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243882
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою:...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: вул. Лікарська, 31, в м. Краматорськ, Донецької області», (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-08-31-009952-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243230
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: ву...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Марії Заньковецької, 14, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-08-31-008067-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241336
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: ву...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 15, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-08-31-007677-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240970
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: ву...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 9, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування. (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-08-21-007136-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30159105
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: ву...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 15, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-08-18-009392-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30119247
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: пр...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: пр. Незалежності, 22, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування. (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-08-05-009393-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30002600
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: ву...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 9, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування. (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-08-05-008782-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30001983
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: ву...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Дружби, 17, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування. (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-08-04-010099-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29990511
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: ву...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Богдана Хмельницького,7 в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-07-17-008384-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29846439
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: ву...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Богдана Хмельницького,9 в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-06-30-008266-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29691454
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: пр...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: пр. Незалежності, 22 в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-06-30-004568-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29687738
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: ву...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Дружби, 17, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-06-29-010469-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29681206
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: ву...×-
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Ганни Тищенко, 8, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
- ID: UA-2026-06-24-006377-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29636332
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -