• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Дружби, 17, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)

Торги не відбулися

781 194.00 UAH з ПДВ
Номер: 10094c7e95a045178f7a20bf4f012884
Внутрішній номер закупівлі: 29681206
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-010469-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Владислав Сарнацький +380669445925 vladsarn1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 781 194.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 16:30 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 16:30 - 07.07.2026 16:26
Аукціон: з 08.07.2026 11:00
Період кваліфікації: 07.07.2026 16:26 - 14.07.2026 15:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴781 194.00 «Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Дружби, 17, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)