• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 9, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування. (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)

Завершена

2 051 645.14 UAH з ПДВ
Номер: 6022f5932294482699ed35284fda95d8
Внутрішній номер закупівлі: 30159105
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-21-007136-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Владислав Сарнацький +380669445925 vladsarn1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 2 051 645.14 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 9, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 84300, Україна, Донецька область, Краматорськ, Богдана Хмельницького, 9 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦПРОЄКТ БІЛДІНГ"
Ціна пропозиції 2 051 645.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2026 13:27
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7a9949ee95064f5189f7cabfc66602ae
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-21-007136-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦПРОЄКТ БІЛДІНГ"
Номер договору: 303
Сума договору: 2 051 645.14 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 709 704.28 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 21.08.2026 11:49
Статус:
Підписаний
pdf
КБВ ТОВ СПЕЦПРОЄКТ БІЛДІНГ.pdf
pdf
Дог № 303 від 21.08.2026 Б.Х.-9.pdf
rtf
215_ДЦ_ДФ_02-01-01.rtf
rtf
215_ДЦ_ЗВВЛК_02-01-01.rtf
docx
Дог.пот.ремонт Б.Х-9 ( коригування).docx
rtf
215_ДЦ_ПВР.rtf
rtf
215_ДЦ_ЛК1_02-01-01.rtf
rtf
215_ДЦ_ДЦ.rtf
PDF
обгрунтування.PDF