-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: пр. Незалежності, 22, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування. (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-009393-a
Завершена
1 419 258.34
UAH без ПДВ
Номер:
4efd482f84484acab188bf4d89624717
Внутрішній номер закупівлі:
30002600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-009393-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44214498
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, буд. 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Владислав Сарнацький +380669445925 vladsarn1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 419 258.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:22 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:22 - 13.08.2026 15:21
Аукціон:
з 14.08.2026 12:10
Період кваліфікації:
13.08.2026 15:21 - 14.08.2026 11:18
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 419 258.34 «Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: пр. Незалежності, 22, в м. Краматорськ, Донецької області». Коригування. (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)