-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 15, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-009392-a
Торги не відбулися
800 365.00
UAH без ПДВ
Номер:
33adfc01b4584b76901fb69d042b47f1
Внутрішній номер закупівлі:
30119247
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-009392-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44214498
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, буд. 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Владислав Сарнацький +380669445925 vladsarn1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
800 365.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:13 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:13 - 26.08.2026 15:08
Аукціон:
з 27.08.2026 11:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 365.00 «Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 15, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)