-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Сонячна до траси Р-51 вул. Харківська за адре...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Сонячна до траси Р-51 вул. Харківська за адресою : с. Вербки, Павлоградського району ,Дніпропетровської області».
- ID: UA-2026-08-31-013517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246690
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Сонячна до траси Р-51 вул. Харківська за адре...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Сонячна до траси Р-51 вул. Харківська за адресою : с. Вербки, Павлоградського району ,Дніпропетровської області».
- ID: UA-2026-08-13-011707-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30081631
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Центральна,13 с.Вербки Павлоградського району Д...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Центральна,13 с.Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-06-30-012816-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29695983
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Центральна,13 с.Вербки Павлоградського району Д...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Центральна,13 с.Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-06-09-012116-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29484597
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Центральна,13 с.Вербки Павлоградського району Д...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Центральна,13 с.Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-05-20-003225-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29279189
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пішохідної доріжки на території Кочерезького ліцею Вербківської сільської...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки на території Кочерезького ліцею Вербківської сільської ради за адресою: вул. Абрикосова,26 с.Кочережки Павлоградського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2025-09-08-011973-a
- Дата створення : 08.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26364853
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по встановленню дорожніх знаків в с. Вербки Павлоградського району Дніпропетровськ...×-
Послуги по встановленню дорожніх знаків в с. Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області (оплата видатків із благоустрою населених пунктів).
- ID: UA-2025-06-12-008288-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25586964
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по встановленню дорожніх знаків в селі Вербки Павлоградського району Дніпропетровс...×-
Послуги по встановленню дорожніх знаків в селі Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області (оплата видатків із благоустрою населених пунктів).
- ID: UA-2025-05-29-006621-a
- Дата створення : 29.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25452817
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по встановленню дорожніх знаків в с. Вербки Павлоградського району Дніпропетровськ...×-
Послуги по встановленню дорожніх знаків в с. Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області (оплата видатків із благоустрою населених пунктів).
- ID: UA-2025-05-06-004897-a
- Дата створення : 06.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25207162
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення дорожніх знаків знаків по вул. Козацька-Сонячна , вул. Сонцева, буд.60, вул....×-
Встановлення дорожніх знаків знаків по вул. Козацька-Сонячна , вул. Сонцева, буд.60, вул. Зарічна- Перемоги , пр-к Парковий , вул. Піщана- пр-к Парковий та вул. Перемоги - Смуглого в с.Вербки Ппавлоградського району
- ID: UA-2024-12-19-012743-a
- Дата створення : 19.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23770799
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45233290-8 Встановлення дорожніх знаківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини дорожнього покриття від буд.37 по вул.Вереснева до буд.80 по вул...×-
Поточний ремонт частини дорожнього покриття від буд.37 по вул.Вереснева до буд.80 по вул. Калинова с.Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2024-09-12-007326-a
- Дата створення : 12.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22568066
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини дорожнього покриття вул. Самарська від буд.41 до буд.40 с.Вербки...×-
Поточний ремонт частини дорожнього покриття вул. Самарська від буд.41 до буд.40 с.Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2024-09-12-007068-a
- Дата створення : 12.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22567802
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Степова від Р-51 до буд.80 с. Морозівське Пав...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Степова від Р-51 до буд.80 с. Морозівське Павлоградського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2024-09-12-006776-a
- Дата створення : 12.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22567511
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини дорожнього покриття пров. Сонячний від буд.22 по вул. Сонячна до б...×-
Поточний ремонт частини дорожнього покриття пров. Сонячний від буд.22 по вул. Сонячна до буд.8 по вул. Козацька в с. Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2024-09-12-006555-a
- Дата створення : 12.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22567293
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини дорожнього покриття вул. Самарська від буд.41 до буд.40 с.Вербки...×-
Поточний ремонт частини дорожнього покриття вул. Самарська від буд.41 до буд.40 с.Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2024-08-26-007372-a
- Дата створення : 26.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22408522
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -