-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Центральна,13 с.Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-003225-a
Торги відмінено
970 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
826112a5d9024b5d80ab1d75c71671c1
Внутрішній номер закупівлі:
29279189
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-003225-a
Замовник:
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210149
-
Адреса:
51453, Україна, Дніпропетровська область, с. Вербки, вул. Центральна, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Копилова +380663961262 t-kopilova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
970 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 10:51 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2026 10:51 - 29.05.2026 00:00
Аукціон:
з 29.05.2026 13:49
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1ce0e3a8ca29486c8fc0dee65eed3efe
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
зміна технічного завдання на виконання послуг
Період оскарження:
25.05.2026 14:07 - 05.06.2026 00:00
Дата опублікування:
25.05.2026 14:07
Дата виконання:
05.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴970 000.00 Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Центральна,13 с.Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області