• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Центральна,13 с.Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області

Торги не відбулися

970 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 44bd76fc584341f69b9e519ff21ffc29
Внутрішній номер закупівлі: 29484597
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-012116-a   
Замовник: Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
Контактна особа: Тетяна Копилова +380663961262 t-kopilova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 970 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 16:05 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 16:05 - 17.06.2026 00:00
Аукціон: з 17.06.2026 13:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴970 000.00 Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Центральна,13 с.Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області