-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Сонячна до траси Р-51 вул. Харківська за адресою : с. Вербки, Павлоградського району ,Дніпропетровської області».
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-011707-a
Торги не відбулися
197 055.00
UAH без ПДВ
Номер:
c5b2717badee485899e7a58a3997a3b6
Внутрішній номер закупівлі:
30081631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-011707-a
Замовник:
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40210149
-
Адреса:
51453, Україна, Дніпропетровська область, с. Вербки, вул. Центральна, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Самсоненко +380953402258 zakupkipromua2022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
197 055.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 16:41 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 16:41 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 15:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴197 055.00 Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Сонячна до траси Р-51 вул. Харківська за адресою : с. Вербки, Павлоградського району ,Дніпропетровської області».