-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродр...×-
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (послуги з Поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Приступова в м. Липовець Вінницького району Вінницької області)
- ID: UA-2026-07-14-008049-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29810970
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродр...×-
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (послуги з Поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Академіка Амосова в м. Липовець Вінницької області)
- ID: UA-2026-07-14-007995-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29810916
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродр...×-
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (послуги з Поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Гайсинська (від гайсинського містка до перехрестя з вул. Коцюбинського) в м. Липовець Вінницької області)
- ID: UA-2026-06-02-009644-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29410960
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродр...×-
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (послуги з Поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Замкова в м. Липовець Вінницької області)
- ID: UA-2026-06-02-009633-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29410935
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Копитка в м. Липове...×-
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Копитка в м. Липовець Вінницької області)
- ID: UA-2026-04-27-001109-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29031513
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Свято - Покровська в...×-
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Свято - Покровська в м. Липовець Вінницької області)
- ID: UA-2026-04-27-001043-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29031445
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в м. Липове...×-
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в м. Липовець Вінницької області)
- ID: UA-2026-04-27-001011-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29031417
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Соборності в м. Липо...×-
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Соборності в м. Липовець Вінницької області)
- ID: UA-2026-04-27-000985-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29031393
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Коцюбинського в м. Л...×-
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Коцюбинського в м. Липовець Вінницької області)
- ID: UA-2026-04-27-000956-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29031357
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродр...×-
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Шкільна в с. Лукашівка Вінницької області)
- ID: UA-2025-10-16-009594-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26781230
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродр...×-
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в с. Росоша Вінницької області)
- ID: UA-2025-08-06-001744-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26062059
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродр...×-
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Козацька в с. Росоша Вінницької області)
- ID: UA-2025-08-06-001736-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26062058
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродр...×-
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. І Богуна в с. Росоша Вінницької області)
- ID: UA-2025-08-06-001731-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26062040
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродр...×-
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в м. Липовець Вінницької області)
- ID: UA-2025-07-24-008469-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25966741
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродр...×-
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Свято-Покровська в м. Липовець Вінницької області)
- ID: UA-2025-07-24-008456-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25966738
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 33062687ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена