• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Коцюбинського в м. Липовець Вінницької області)

Завершена

622 909.00 UAH з ПДВ
Номер: 26eaa8d8ce8543c49e48d6ec89db85b9
Внутрішній номер закупівлі: 29031357
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-27-000956-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
Контактна особа: Ірина Ігорівна Метельова +380435823454 lip_komynservis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 622 909.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.04.2026 09:34 - 02.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.04.2026 09:34 - 05.05.2026 18:00
Аукціон: 06.05.2026 15:01 - 06.05.2026 15:24
Період кваліфікації: 06.05.2026 15:24 - 08.05.2026 18:02
Період завантаження договору: 14.05.2026 00:00 - 24.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴622 909.00 45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Коцюбинського в м. Липовець Вінницької області)