• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Копитка в м. Липовець Вінницької області)

Завершена

551 399.00 UAH з ПДВ
Номер: 276095be4d3147328f9fa4f742541352
Внутрішній номер закупівлі: 29031513
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-27-001109-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
Контактна особа: Ірина Ігорівна Метельова +380435823454 lip_komynservis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 551 399.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.04.2026 09:42 - 02.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.04.2026 09:42 - 05.05.2026 18:00
Аукціон: 06.05.2026 15:30 - 06.05.2026 15:53
Період кваліфікації: 06.05.2026 15:53 - 08.05.2026 18:01
Період завантаження договору: 14.05.2026 00:00 - 24.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴551 399.00 45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Копитка в м. Липовець Вінницької області)