-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Соборності в м. Липовець Вінницької області)
Тендер Prozorro UA-2026-04-27-000985-a
Завершена
301 368.00
UAH з ПДВ
Номер:
fcea57504b2146f3b082b5d2f2c2049d
Внутрішній номер закупівлі:
29031393
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-27-000985-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
33062687
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, Липовецький район, місто Липовець, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Ігорівна Метельова +380435823454 lip_komynservis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
301 368.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.04.2026 09:36 - 02.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2026 09:36 - 05.05.2026 18:00
Аукціон:
06.05.2026 14:35 - 06.05.2026 14:58
Період кваліфікації:
06.05.2026 14:58 - 08.05.2026 18:05
Період завантаження договору:
14.05.2026 00:00 - 24.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴301 368.00 45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Соборності в м. Липовець Вінницької області)