• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в м. Липовець Вінницької області)

Завершена

300 506.00 UAH з ПДВ
Номер: 228af689819041c1adf9bc2f4d1c19a8
Внутрішній номер закупівлі: 29031417
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-27-001011-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
Контактна особа: Ірина Ігорівна Метельова +380435823454 lip_komynservis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 300 506.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.04.2026 09:37 - 08.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.04.2026 09:37 - 11.05.2026 18:00
Аукціон: 12.05.2026 11:19 - 12.05.2026 11:42
Період кваліфікації: 12.05.2026 11:42 - 13.05.2026 16:13
Період завантаження договору: 19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 506.00 45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в м. Липовець Вінницької області)