-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в м. Липовець Вінницької області)
Оголошено тендер
300 506.00
UAH
Номер:
df776ce3885949d2992f1c485d7f27cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-20-014832-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
33062687
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, Липовецький район, місто Липовець, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
33062687
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, Липовецький район, місто Липовець, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 506.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в м. Липовець Вінницької області)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.04.2026 16:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в м. Липовець Вінницької області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7460 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛиповець
Сума300 506.00 UAH