-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт прилеглої території біля будівлі №77 по вулиці Сумський шлях місті Дерг...×-
Капітальний ремонт прилеглої території біля будівлі №77 по вулиці Сумський шлях місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-31-005781-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239073
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 16.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Ломакіна в місті Дергачі Харківського р...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Ломакіна в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-31-005618-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238921
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 16.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по провулку Парковий від будинку №1 до буди...×-
Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по провулку Парковий від будинку №1 до будинку № 7а в м. Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-31-005488-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238783
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 16.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Національного Прапора від вулиці Європейсь...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Національного Прапора від вулиці Європейська до вулиці Національного Прапора в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-25-012175-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30189547
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Фермерська в місті Дергачі Харківського райо...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Фермерська в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-24-004133-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30170730
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Нагірний від будинку № 13 до вулиці Фермер...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Нагірний від будинку № 13 до вулиці Фермерська в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-24-004008-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30170594
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Національного Прапора від буд. 59 до вулиці...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Національного Прапора від буд. 59 до вулиці Європейська в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-24-003660-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30170250
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Донця - Захаржевського в місті Дергачі Хар...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Донця - Захаржевського в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-24-003456-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30170036
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт прилеглої території до будівлі № 2 по площі Перемоги в місті Дергачі Х...×-
Капітальний ремонт прилеглої території до будівлі № 2 по площі Перемоги в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-20-013401-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30151088
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по провулку Нагірний від будинку № 11 до бу...×-
Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по провулку Нагірний від будинку № 11 до будинку № 13 в м. Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-20-013353-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30151037
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття від автомобільної дороги О-211027 "Дергачі-Дворіч...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття від автомобільної дороги О-211027 "Дергачі-Дворічний Кут" до вулиці 8 Березня в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-20-000965-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30138687
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 5 годин назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці 8 Березня в місті Дергачі Харківського район...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці 8 Березня в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-20-000862-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30138568
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 5 годин назад
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці 8 Березня в м. Дергачі Харківського району Х...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці 8 Березня в м. Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-03-011189-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29979639
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Агронома в с. Семенівка Харківського району...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Агронома в с. Семенівка Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-03-011171-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29979614
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Агронома в с. Семенівка Харківського району...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Агронома в с. Семенівка Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-07-31-008881-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29966846
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено