-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по провулку Нагірний від будинку № 11 до будинку № 13 в м. Дергачі Харківського району Харківської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-013353-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація (провул. Нагірний)", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів, без ПДВ. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна без ПДВ (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 10:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
04059496
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, м. Дергачі, площа Перемоги, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 502 415.00 Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по провулку Нагірний від будинку № 11 до будинку № 13 в м. Дергачі Харківського району Харківської області