• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по провулку Нагірний від будинку № 11 до будинку № 13 в м. Дергачі Харківського району Харківської області

Оголошено тендер

1 802 898.00 UAH
Номер: 19631528862e4824b9c2491e819c8709
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-015537-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дергачівська міська рада
Замовник: Дергачівська міська рада
Очікувана вартість: 1 802 898.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по провулку Нагірний від будинку № 11 до будинку № 13 в м. Дергачі Харківського району Харківської області
Примітки: Згідно наявної потреби у закупівлі на 2026 рік. Джерело фінансування закупівлі – місцевий бюджет. Місцезнаходження замовника - Україна, 62303, Харківська область, Харківський район, м. Дергачі, площа Перемоги, будинок 5. Категорії замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Очікувана вартість - з ПДВ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 20.08.2026 17:21
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДергачі
Сума1 802 898.00 UAH