• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Ломакіна в місті Дергачі Харківського району Харківської області

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація (провул. Ломакіна)", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів, без ПДВ. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна без ПДВ (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 16.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 16.09.26 10:00)

12 362 513.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
16
год
21
хв
21
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 18cf56e8cebe4fe28098889ce40d1a14
Внутрішній номер закупівлі: 30238921
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005618-a   
Замовник: Дергачівська міська рада
Контактна особа: Вадим Кабішев +380576330115 vkabishev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 12 362 513.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:51 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:51 - 16.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:51 - 13.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 14:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 362 513.00 Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Ломакіна в місті Дергачі Харківського району Харківської області