• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці 8 Березня в місті Дергачі Харківського району Харківської області

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація (вул. 8 Березня)", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів, без ПДВ. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна без ПДВ (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 9 годин назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 9 годин назад

2 489 325.00 UAH без ПДВ
Номер: ced59149898e4d1bb6e337ba960e14e9
Внутрішній номер закупівлі: 30138568
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-000862-a   
Замовник: Дергачівська міська рада
Контактна особа: Вадим Кабішев +380576330115 vkabishev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 489 325.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 09:33 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 09:33 - 01.09.2026 10:00
Аукціон: з 02.09.2026 13:02
Період кваліфікації: 01.09.2026 10:00 - 02.09.2026 09:55
Період завантаження договору: 08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 489 325.00 Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці 8 Березня в місті Дергачі Харківського району Харківської області