• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт прилеглої території до будівлі № 2 по площі Перемоги в місті Дергачі Харківського району Харківської області

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація (пл. Перемоги)", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів, без ПДВ. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна без ПДВ (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 10:00)

1 602 091.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
17
год
19
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1f4ca8046ad44eb88c6a03892d501aee
Внутрішній номер закупівлі: 30151088
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-013401-a   
Замовник: Дергачівська міська рада
Контактна особа: Вадим Кабішев +380576330115 vkabishev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 602 091.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 18:08 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 18:08 - 05.09.2026 10:00
Період оскарження: 20.08.2026 18:08 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 13:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 602 091.00 Капітальний ремонт прилеглої території до будівлі № 2 по площі Перемоги в місті Дергачі Харківського району Харківської області