-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул. Миру в с. Хрестище Берестинського району Харківської област...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Миру в с. Хрестище Берестинського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-13-011948-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30081886
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Миру в селі Хрестище Кра...×-
Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Миру в селі Хрестище Красноградського району Харківської області
- ID: UA-2023-05-18-014669-a
- Дата створення : 18.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17826026
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Новій в селі Миколо-Коми...×-
Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Новій в селі Миколо-Комишувата Красноградського району Харківської області
- ID: UA-2023-05-18-013471-a
- Дата створення : 18.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17824796
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Садовій в селі Зоряне Кр...×-
Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Садовій в селі Зоряне Красноградського району Харківської області
- ID: UA-2023-05-18-010583-a
- Дата створення : 18.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17821955
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Шкільній в селі Хрестище...×-
Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Шкільній в селі Хрестище Красноградського району Харківської області
- ID: UA-2023-05-18-005079-a
- Дата створення : 18.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17816315
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Молодіжній в селі Зорян...×-
Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Молодіжній в селі Зоряне Красноградського району Харківської області
- ID: UA-2023-05-17-013192-a
- Дата створення : 17.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17808510
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання доріг - поточний ремонт дороги по вулиці Шевченка в селі Тишенків...×-
Експлуатаційне утримання доріг - поточний ремонт дороги по вулиці Шевченка в селі Тишенківка Красноградського району Харківської області
- ID: UA-2023-05-12-009836-a
- Дата створення : 12.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17760718
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання доріг - поточний ремонт дороги по вулиці Зайцева в селі Тишенківк...×-
Експлуатаційне утримання доріг - поточний ремонт дороги по вулиці Зайцева в селі Тишенківка Красноградського району Харківської області
- ID: UA-2023-05-12-009215-a
- Дата створення : 12.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17760120
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дороги по вул. Богдана Хмельницького в с. Піщанка Красноградського рай...×-
Капітальний ремонт дороги по вул. Богдана Хмельницького в с. Піщанка Красноградського району Харківської області (Коригування)
- ID: UA-2021-10-29-009752-a
- Дата створення : 29.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12221608
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Миру в с. Хрестище Красноградського району Харківської обла...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Миру в с. Хрестище Красноградського району Харківської області
- ID: UA-2021-10-20-009184-b
- Дата створення : 20.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12049393
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -