-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Молодіжній в селі Зоряне Красноградського району Харківської області
Тендер Prozorro UA-2023-05-17-013192-a
Завершена
312 361.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 123.61 UAH
мін. крок: 1% або 3 123.61 UAH
Номер:
76e88e4d0dca4a63b57287c8b18ad19b
Внутрішній номер закупівлі:
17808510
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-17-013192-a
Замовник:
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058686
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, м. Красноград, вул. Бєльовська, буд.94
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Василівна Пиріг +380574471301 krasnograd.m-r.bug@ukr.net http://krasnograd-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
312 361.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.05.2023 16:13 - 27.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.05.2023 16:13 - 30.05.2023 14:31
Аукціон:
з 31.05.2023 15:01
Період кваліфікації:
30.05.2023 14:35 - 09.06.2023 15:05
Період завантаження договору:
15.06.2023 00:00 - 25.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴312 361.00 Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Молодіжній в селі Зоряне Красноградського району Харківської області