-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул. Миру в с. Хрестище Берестинського району Харківської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-011948-a
Торги не відбулися
2 626 793.00
UAH без ПДВ
Номер:
4f738eb3e54a484890def7723c83dbfc
Внутрішній номер закупівлі:
30081886
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-011948-a
Замовник:
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058686
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, м. Берестин, вул. Історична, буд.94
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Василівна Пиріг +380574471301 krasnograd.m-r.bug@ukr.net http://krasnograd-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 626 793.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 16:52 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 16:52 - 21.08.2026 12:29
Аукціон:
з 24.08.2026 15:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 626 793.00 Поточний ремонт дороги по вул. Миру в с. Хрестище Берестинського району Харківської області