-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Шкільній в селі Хрестище Красноградського району Харківської області
Тендер Prozorro UA-2023-05-18-005079-a
Завершена
375 510.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 755.10 UAH
мін. крок: 1% або 3 755.10 UAH
Номер:
930ae3b3b947452e97e17f107aaba167
Внутрішній номер закупівлі:
17816315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-18-005079-a
Замовник:
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058686
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, м. Красноград, вул. Бєльовська, буд.94
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Василівна Пиріг +380574471301 krasnograd.m-r.bug@ukr.net http://krasnograd-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
375 510.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2023 11:41 - 28.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2023 11:41 - 31.05.2023 10:42
Аукціон:
з 01.06.2023 15:09
Період кваліфікації:
31.05.2023 10:44 - 09.06.2023 15:23
Період завантаження договору:
15.06.2023 00:00 - 25.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴375 510.00 Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Шкільній в селі Хрестище Красноградського району Харківської області