-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Шкільній в селі Хрестище Красноградського району Харківської області
Тендер Prozorro UA-2023-05-18-005079-a
Завершена
375 510.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 755.10 UAH
мін. крок: 1% або 3 755.10 UAH
Період уточнення:
18.05.2023 11:41 - 28.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим