• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Шкільній в селі Хрестище Красноградського району Харківської області

Оголошено тендер

375 510.00 UAH
Номер: 2334fc9e6124488f809749d5a4a656f4
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-18-000868-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
Замовник: КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 375 510.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційне утримання доріг – поточний ремонт дороги по вулиці Шкільній в селі Хрестище Красноградського району Харківської області
Примітки: абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 ЗУ, п. 10 Постанови 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.05.2023 10:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума375 510.00 UAH