-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Миру в с. Хрестище Берестинського району Харківської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009176-a
Завершена
3 152 151.60
UAH з ПДВ
Номер:
3433e70a18494a52a0d7227f3acb1c5d
Внутрішній номер закупівлі:
30242450
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009176-a
Замовник:
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058686
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, м. Берестин, вул. Історична, буд.94
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Василівна Пиріг +380574471301 krasnograd.m-r.bug@ukr.net http://krasnograd-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 152 151.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт дороги по вул. Миру в с. Хрестище Берестинського району Харківської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОДОРБУД-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42860208
-
Адреса:
38800, Україна, Полтавська область, Чутівський р-н селище міського типу Чутове ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА будинок 12
Ціна пропозиції
3 152 151.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9fa2f853cabd4d3fa97b7a525d71ab09
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-009176-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОДОРБУД-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42860208
-
Адреса:
38800, Україна, Полтавська область, Чутівський р-н селище міського типу Чутове ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА будинок 12
Номер договору:
91
Сума договору:
3 152 151.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 626 793.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:41
Статус:
Підписаний