-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт провулку вул. Теребовлянської в м.Бучач Чортківського району Тернопільсько...×-
Поточний ремонт провулку вул. Теребовлянської в м.Бучач Чортківського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-21-009872-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161839
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАукціонвід початку аукціону пройшла 21 хвилина
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ділянки вул. С.Крушельницької в м.Бучач Чортківського району Тернопільсько...×-
Поточний ремонт ділянки вул. С.Крушельницької в м.Бучач Чортківського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-21-009825-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161783
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАукціондо початку аукціону залишилася година
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ділянки вул. В.Луціва в м.Бучач Чортківського району Тернопільської област...×-
Поточний ремонт ділянки вул. В.Луціва в м.Бучач Чортківського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-21-009770-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161745
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікація -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ділянки вул. П.Тичини в м.Бучач Чортківського району Тернопільської област...×-
Поточний ремонт ділянки вул. П.Тичини в м.Бучач Чортківського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-21-009754-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161727
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікація -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ділянки вул. М.Леонтовича в м.Бучач Чортківського району Тернопільської об...×-
Поточний ремонт ділянки вул. М.Леонтовича в м.Бучач Чортківського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-21-009719-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161690
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікація -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по нанесенню та відновленню дорожньої розмітки- ID: UA-2026-07-17-007508-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29845546
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45233221-4 Нанесення дорожньої розміткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по нанесенню та відновленню дорожньої розмітки- ID: UA-2025-11-10-013222-a
- Дата створення : 10.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27063886
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45233221-4 Нанесення дорожньої розміткиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по нанесенню та відновленню дорожньої розмітки- ID: UA-2025-06-05-000822-a
- Дата створення : 05.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25512925
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45233221-4 Нанесення дорожньої розміткиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт на території м. Бучач по вулицях Лисенка, Бандери, Ліни Костенко, Шкільна,...×-
Поточний ремонт на території м. Бучач по вулицях Лисенка, Бандери, Ліни Костенко, Шкільна, Шевченка, Підгаєцька (нанесення дорожньої розмітки)
- ID: UA-2024-09-06-003504-a
- Дата створення : 06.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22507796
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по нанесенню та відновленню дорожньої розмітки- ID: UA-2024-07-11-001075-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22044853
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45233221-4 Нанесення дорожньої розміткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із поточного ремонту дорожнього покриття по вул.Бариська на території Бучацької мі...×-
Послуги із поточного ремонту дорожнього покриття по вул.Бариська на території Бучацької міської ради
- ID: UA-2024-05-23-011529-a
- Дата створення : 23.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21645079
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Миру, Заводська, Коновальця, Замк...×-
Послуги із поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Миру, Заводська, Коновальця, Замкова,Яремчука, Гайова, Крушельницької в м.Бучачі та вул.Січових Стрільців, Шевченка в с.Жизномир на території Бучацької міської ради
- ID: UA-2024-05-16-007574-a
- Дата створення : 16.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21577315
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання проїзної частини дороги місцевого значення по вулиці А.Міцкевича,...×-
Експлуатаційне утримання проїзної частини дороги місцевого значення по вулиці А.Міцкевича, Т.Шевченка в м.Бучач Тернопільської області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER)
- ID: UA-2022-11-04-002338-a
- Дата створення : 04.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15767071
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання проїзної частини дороги місцевого значення по вулиці Генерала Шух...×-
Експлуатаційне утримання проїзної частини дороги місцевого значення по вулиці Генерала Шухевича, М.Коцюбинського в м.Бучач Тернопільської області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER)
- ID: UA-2022-11-04-001808-a
- Дата створення : 04.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15766568
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання проїзної частини дороги місцевого значення по вулиці Майдан Волі,...×-
Експлуатаційне утримання проїзної частини дороги місцевого значення по вулиці Майдан Волі, Й.Агнона в м.Бучач Тернопільської області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER)
- ID: UA-2022-11-04-001209-a
- Дата створення : 04.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15765955
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -