• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги по нанесенню та відновленню дорожньої розмітки

Завершена

420 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
Номер: 6652e07657bf471a95dd5222e63b29e1
Внутрішній номер закупівлі: 22044853
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-11-001075-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
Контактна особа: Наталія Луців +380973717516 natlutsiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45233221-4 Нанесення дорожньої розміткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 420 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.07.2024 10:26 - 16.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.07.2024 10:26 - 19.07.2024 09:35
Період кваліфікації: 19.07.2024 09:35 - 22.07.2024 10:34
Період завантаження договору: 28.07.2024 00:00 - 07.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴420 000.00 Послуги по нанесенню та відновленню дорожньої розмітки