-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по нанесенню та відновленню дорожньої розмітки
Тендер Prozorro UA-2024-07-11-001075-a
Завершена
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 100.00 UAH
Період уточнення:
11.07.2024 10:26 - 16.07.2024 00:00
Відповідь надана
Технічна специфікація
Номер:
4de998cb5ea24d549d249aa4cc5b5f1b
Дата опублікування:
11.07.2024 15:20
Опис:
Шановний Замовник, відповідно до вимог додатку № 2 до тендерної документації учасники закупівлі повинні надати у складі своєї тендерної пропозиції діючий сертифікат на системи менеджменту щодо протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування ISO 37001:2016 (ДСТУ ISO 37001:2018). Доводимо до Вашого відома, що станом на сьогодні жоден орган з оцінки відповідності не має акредитації, яка дає право здійснювати оцінку системи менеджменту щодо протидії корупції та видавати за результатом такої оцінки сертифікат на системи менеджменту щодо протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування ISO 37001:2016 (ДСТУ ISO 37001:2018. Таким чином, Ви вимагаєте в учасників наявність сертифікату, який не має юридичної сили та отриманий з порушенням норм чинного законодавства. Враховуючи вищезазначене пропонуємо Вам перевірити зазначену нами інформацію та виключити з тендерної документації вимогу про наявність в учасника сертифікатуISO 37001:2016 (ДСТУ ISO 37001:2018).
Відповідь:
Щиро дякуємо за запитання. Однак ми вважаємо,що переваги, які організації отримали від впровадження системи на основі ISO 37001, включають:
1) Конкурентні переваги як у приватних, так і в державних тендерах;
2)Зміцнення корпоративної культури, яка практикує доброчесність, прозорість і відповідність;
3) Корпоративні ризики можна мінімізувати, а витрати на корупцію потенційно зменшити;
4) Зміцнення іміджу компанії серед споживачів, ділових партнерів та широкої громадськості;
5) Впровадження заходів і контрольних точок зменшує ризики щодо комплаєнсу та корупції
У разі будь-яких суперечок сертифікація може служити доказом того, що ваша організація має справу з темою корупції з належною обачністю.
Стандарт ISO 37001 має ту саму структуру, що й ISO 9001, ISO 14001 та ISO 45001. Таким чином, вимоги можна інтегрувати в існуючу систему управління без особливих додаткових зусиль.
У деяких юрисдикціях наявність внутрішнього механізму вирішення питань хабарництва може знизити штрафні санкції у разі правопорушень.
Ваша теза "що станом на сьогодні жоден орган з оцінки відповідності не має акредитації, яка дає право здійснювати оцінку системи менеджменту щодо протидії корупції та видавати за результатом такої оцінки сертифікат на системи менеджменту щодо протидії корупції" не є вірною. Перелік органів з сертифікації систем менеджмента акредитованих на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17021-1 ви можете переглянути за посиланням https://naau.org.ua/userfiles/files/17021-1_27_06_2024.xlsx.
Дата відповіді:
12.07.2024 10:15