-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт ділянки вул. П.Тичини в м.Бучач Чортківського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-08-21-009754-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
548 989.00
UAH без ПДВ
Номер:
be7faa1c99ef463c94902b57257c7c7d
Внутрішній номер закупівлі:
30161727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-21-009754-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Собко +380687244144 sobkotetana43@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
548 989.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.08.2026 15:21 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2026 15:21 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
04.09.2026 12:42 - 04.09.2026 13:11
Період кваліфікації:
з 04.09.2026 13:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴548 989.00 Поточний ремонт ділянки вул. П.Тичини в м.Бучач Чортківського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)