• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт ділянки вул. П.Тичини в м.Бучач Чортківського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Оголошено тендер

658 786.80 UAH
Номер: 5ed39a795da740e8bc0c4c178791ebe4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-21-009415-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
Замовник: Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
Очікувана вартість: 658 786.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт ділянки вул. П.Тичини в м.Бучач Чортківського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 21.08.2026 14:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7464 - Здійснення заходів в рамках проведення експерименту з розвитку автомобільних доріг загального користування, ділянок вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, що суміщаються з автомобільними дорогами загального користування, в усіх областях та м. Києві, а також дорожньої інфраструктури у м. Києві
Адміністративно-територіальна класифікаціяБучач
Сума658 786.80 UAH