• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги по нанесенню та відновленню дорожньої розмітки

Завершена

584 930.83 UAH без ПДВ
Номер: c7ade15488234ec5941dfb268215b21a
Внутрішній номер закупівлі: 29845546
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-007508-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
Контактна особа: Наталія Луців +380973717516 natlutsiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45233221-4 Нанесення дорожньої розміткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 584 930.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 14:37 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 14:37 - 27.07.2026 00:00
Аукціон: з 27.07.2026 15:05
Період кваліфікації: 27.07.2026 00:00 - 29.07.2026 07:50
Період завантаження договору: 04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴584 930.83 Послуги по нанесенню та відновленню дорожньої розмітки