-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги по нанесенню та відновленню дорожньої розмітки
Тендер Prozorro UA-2025-06-05-000822-a
Завершена
522 255.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 611.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 611.28 UAH
Номер:
7e312600b6fe4cfb9c6402a162c6a949
Внутрішній номер закупівлі:
25512925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-05-000822-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Луців +380973717516 natlutsiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45233221-4 Нанесення дорожньої розміткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
522 255.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2025 09:50 - 10.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2025 09:50 - 13.06.2025 00:00
Аукціон:
з 13.06.2025 12:28
Період кваліфікації:
13.06.2025 00:00 - 13.06.2025 09:10
Період завантаження договору:
19.06.2025 00:00 - 29.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴522 255.00 Послуги по нанесенню та відновленню дорожньої розмітки