• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по нанесенню та відновленню дорожньої розмітки

Оголошено тендер

522 255.00 UAH
Номер: 98cb9d2252b646aab81de7cd2153829a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-05-000374-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
Замовник: Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
Очікувана вартість: 522 255.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по нанесенню та відновленню дорожньої розмітки
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45233221-4 Нанесення дорожньої розмітки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.06.2025 08:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБучач
Сума522 255.00 UAH