-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»...×-
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1
- ID: UA-2026-08-31-006997-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240298
Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»...×-
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1
- ID: UA-2026-08-04-011525-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29991935
Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»...×-
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1
- ID: UA-2026-08-04-005613-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29986047
Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»...×-
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1
- ID: UA-2025-12-08-020047-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27453456
Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»...×-
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1
- ID: UA-2025-11-24-018701-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27248353
Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»...×-
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1
- ID: UA-2025-09-23-004260-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26519912
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»...×-
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44810000-1
- ID: UA-2025-08-21-000530-a
- Дата створення : 21.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26197743
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник...×-
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44810000-1
- ID: UA-2025-07-24-009922-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25968501
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби- ID: UA-2024-10-02-005747-a
- Дата створення : 02.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22765452
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби- ID: UA-2024-04-29-000516-a
- Дата створення : 29.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21423355
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби- ID: UA-2024-04-24-005977-a
- Дата створення : 24.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21387267
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби- ID: UA-2024-04-12-010351-a
- Дата створення : 12.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21288581
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2024-03-19-001050-a
- Дата створення : 19.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21052869
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2023-12-01-008412-a
- Дата створення : 01.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19862876
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2023-09-26-001432-a
- Дата створення : 26.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19084954
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -