-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-005613-a
Завершена
18 203.00
UAH без ПДВ
Номер:
c1e201df4ae34f8ba648f7f4c2cd4559
Внутрішній номер закупівлі:
29986047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-005613-a
Замовник:
Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945453
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, Обухівський р-н. селище Козин, вул. Обухівське шосе, будинок 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Любенко +380979775421 a.liubenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 203.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 12:52 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 12:52 - 12.08.2026 08:00
Аукціон:
13.08.2026 12:04 - 13.08.2026 12:27
Період кваліфікації:
13.08.2026 12:27 - 18.08.2026 16:59
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 203.00 «Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1