• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1

Оголошено тендер

21 843.60 UAH
Номер: d1fe8f6778414d6a954c9512726d7bf4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-006809-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Замовник: Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 21 843.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.08.2026 12:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума21 843.60 UAH