-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1
Тендер Prozorro UA-2025-11-24-018701-a
Торги відмінено
85 161.51
UAH з ПДВ
Номер:
cb960cb329a34ead8f24323f25da7d57
Внутрішній номер закупівлі:
27248353
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-24-018701-a
Замовник:
Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945453
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, Обухівський р-н. селище Козин, вул. Обухівське шосе, будинок 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Любенко +380979775421 a.liubenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 161.51 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.11.2025 19:44 - 29.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2025 19:44 - 02.12.2025 08:00
Аукціон:
03.12.2025 13:35 - 03.12.2025 13:58
Період кваліфікації:
з 03.12.2025 13:58
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
be2a39d0272c4171ad3a48a808201213
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Постачальник не матиме можливість здійснити поставку Товару у запланований термін після підписання договору.
Період оскарження:
08.12.2025 11:43 - 19.12.2025 00:00
Дата опублікування:
08.12.2025 11:43
Дата виконання:
19.12.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴85 161.51 «Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1