• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1

Оголошено тендер

85 161.51 UAH
Номер: 13c31878390d46248fb64bbbf7ccad09
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-24-022736-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Замовник: Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 85 161.51 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Фарби» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 44810000-1
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 24.11.2025 19:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума85 161.51 UAH